POTLAČ REKLAMNÝCH PREDMETOV

Potláčame všetky druhy reklamných predmetov. Potlač realizujeme viacerými technológiami.

Tampoprint

Najčastejšie používaná technológia na potlač reklamných predmetov, vhodná na motívy menších rozmerov. Tampoprintom je možné potlačiť aj zakrivéné plochy. Využitie: perá, zapaľovače, kľúčenky, metre ...

Detail

Sieťotlač

Jedna z najstarších tlačových technológií. Vhodná na tlač vyšších nákladov a motívov väčších rozmerov. Zatiaľ takmer nenahraditeľná pri potlači textilu. Využitie: textil, tašky, samolepky, dotlač kalendárov a diárov...

Detail

Transfer

Technológia vhodná na tlač menších motívov a jemných viacfarebných detailov. Taktiež sa používa pri ťažko polohovateľných predmetoch. Motív sa natlačí zrkadlovo na transferový papier a teplom nalisuje na potláčaný podklad. Následne sa paierový nosič odstráni.

Detail

Razba-slepotlač

Razbou je možné tlačiť na kožu, koženku, papier a niektoré druhy plastov. Pred samotnou tlačou je potrebné vyrobiť raznicu. Raznica sa vyrába z mosadze gravírovaním alebo fotocestou z fotopolymérnych materiálov.

Detail

Výšivka

Touto technológiou je možné vyšívať na všetky textilné výrobky ako čiapky, tričká, mikiny, uteráky. Veľkosť a zložitosť motívu je limitovaná kvôli čitateľnosti.

Detail