POLEPY VOZIDIEL

Reklamné polepy na autá

Využite svoje firemné auto na 100%. Je najlacnejšou a najviditeľnejšou reklamnou plochou. Vhodne navrhnutý polep pomáha výrazne budovať image vašej firmy. Okrem toho polep pôsobí ako ochranný štít. V lete chráni lak pred slnkom, v zime pred soľou a námrazou.
Vzhľadom k súčasným možnostiam dnes používaných materiálov, sme schopní polepiť akýkoľvek typ vozidla (osobné, úžitkové, policajné, sanitné, nákladné), motocykle, lode a iné dopravné prostriedky.

Poskytneme Vám kompletný servis, od návrhu až po realizáciu.

 


 

 

TYPY POLEPOV

Podľa polepovanej plochy, resp. podľa použitej grafiky, rozdeľujeme polepy do týchto skupín:

Detail

AKO NA POLEP AUTA

Chcete polepiť vozidlo? My Vám najskôr vypracujeme návrh. Od Vás budeme potrebovať typ a farbu vozidla, vašu stručnú predstavu (informácie a obrázky, ktoré má polep obsahovať). Po vypracovaní a schválení návrhu si s vami dohodneme termín realizácie. Pred pristavením je potrebné auto poriadne umyť. Ideálne je umyť ho v umývacej linke, bez použitia voskov a konzervantov.

Detail

CELOPOLEP-ZMENA FARBY LAKU

Celoolep: využíva celú plochu vozidla. Umožňuje kreatívne skombinovať textové a obrázkové prvky. Takýto polep vyzerá veľmi efektne a je takmer neprehliadnuteľný, čo výrazne zvyšuje jeho pôsobenie na potencionálneho zákazníka.

Detail