PAPIERE

Materiál vhodný na tlač interiérových aplikácií vo vysokom rozlíšení ( plagáty, prezentácie, výstavné reprodukcie, XL fotografie, tapety, atď). Rôzna hrúbka, kvalita povrchu a rozličné povrchové štruktúry ho predurčujú k prakticky neobmedzenému použitiu v interiéri. Pre svoju nízku cenu je hlavným materiálom pre tlač billboardov.

Blueback papier

Je ekonomický blueback papier, ktorý bol navrhnutý pre vnútorné a krátkodobé vonkajšie aplikácie. Má vysokú odolnosť proti poškrabaniu. Bol vyvinutý špeciálne pre digitálnu tlač na veľkoformátových tlačiarňach a je vhodný pre potlač ekosolventnými, solventnými, UV a Latex atramentami.

Detail

Foto papier

Je vysoko lesklý alebo matný fotografický papier so špeciálnou povrchovou vrstvou, ktorá zabezpečuje jeho vynikajúcu potlačiteľnosť eco-solventnými, mild-solventnými a solventnými atramentami. Patrí medzi najlepšie materiály s vysokolesklým povrchom pre reprodukcie umeleckých diel a veľkoplošných fotografií.

Detail

Poster papier

Je nepremokavý posterový papier. Je odolný proti poškrabaniu alebo skladaniu a to aj pri navlhčení. Materiál je vhodný na interiérové alebo krátkodobé exteriérové aplikácie. Môže byť použitý aj pre menej náročnú, ekonomicky výhodnú svetelnú reklamu. Povrchová TOP coatingová vrstva poskytuje vynikajúcu tlačovú kvalitu.

Detail