BANNERY

Reklamný materiál vyznačujúci sa vysokou flexibilitou a jemným povrchom. Jadro banera tvorí polymérové vlákno, ktoré dáva tomuto materiálu vysokú pevnosť. PVC povrch je dobre zvárateľný, čo umožňuje výrobu reklám prakticky neobmedzených rozmerov.


 

 

Frontlit banner

Je mäkka, biela PVC plachtovina s vynikajúcou kvalitou tlače. Materiál je určený pre digitálnu tlač solventnými a eco-solventnými atramentami. Vhodný je na interiérové a krátkodobé exteriérové aplikácie. Má vysokú pevnosťv ťahu, je odolný voči roztrhnutiu.

Detail

Blockout banner

Vysokokvalitná, ťažká PVC plachtovina so svetloblokujúcim (nepriesvitným) jadrom. Čierna vrstva zabraňuje presvitaniu, čo je možné využiť pri obojstrannej tlači alebo pri presvitaní nosnej konštrukcie.

Detail

Mesh

Je druh baneru so štruktúrou siete. Materiál je z blízka priehľadný a z diaľky nepriehľadný. Je vhodný pre tlač eco-solventnými atramentami. Využíva sa na miestach kde je nutné aby bolo cez banner vidieť z budovy (lešenia, budovy s oknami).

Detail

Spracovanie a montáž

Všetky druhy banerov sú tlačené digitálnou tlačou v pásoch maximalnej šírky 1600 mm a následne zvárané teplovzdušnou zváračkou UNIPLAN na požadovaný rozmer. Okraje sú zalemované a opatrené napínacími očkami. Baner je napnutý v hliníkovom ráme alebo oceľovom lanku pomocou gumolana. Pri extrémnom povrchovom zaťažení je možné chrániť tlač tekutou lamináciou.

Detail